ul. Wschodnia 12 (Centrum tenisowe) Kielce, Świętokrzyskie Polska

536905564

copacabanakielce@gmail.com

Gdzie nas znajdziesz?

 

Kontakt

No Gi podstawy

Treningi

Brazylijskie Jiu Jitsu podstawy

Na tych zajęciach nauczysz się podstawowych ruchów i technik w Brazylijskim Jiu Jitsu. Grupa przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących, zaczynających swoją przygodę ze sportem, jak również do osób które wróciły do treningów po przerwie. Ćwiczenia ruchowe i nauka podstaw, pozwolą na bezpieczne przyswajanie technik. Czas zajęć to 60 minut.

poziom: łatwy

czas trwania: 60 minut

Na tych zajęciach, Twoje dziecko pozna podstawy najbardziej skutecznej i bezpiecznej formy samoobrony jaką jest brazylijskie jiu jitsu. Zajęcia dziecięce to przede wszystkim nauka przez zabawę. Skupiamy się na budowaniu dobrych nawyków, przydatnych w przyszłości w każdej formie aktywności fizycznej. Chciałbyś zapisać swoje dziecko na zajęcia? Po więcej informacji kliknij 

tutaj.

Treningi indywidualne

Grupy dziecięce

Techniki na grupie zaawansowanej są rozszerzeniem wiedzy, którą zdobyłeś na grupie początkującej. Odkrywanie nowych  możliwości i koncepcji w formie technik i sparingów zadaniowych, jest dobrym przygotowaniem do startów na zawodach. Każde zajęcia na tej grupie mają elementy sparingowe. 

poziom: trudny

czas trwania: 90 minut

No Gi PRO

Zajęcia w grupie pro przeznaczone są tylko dla osób z dużym doświadczeniem w sportach walki. Głównym elementem grupy pro są analizy technik w formie luźnych sparingów i sparingów zadaniowych. O możliwości udziału w zajęciach grupy pro decyduje trener.

poziom : trudny

czas trwania: 90 minut

K1 podstawy

Na tych zajęciach nauczysz się zróżnicowanych ciosów i kopnięć, używanych w takich sportach jak boks, kickboxing czy muay thai. Treningi pomogą Ci w poprawie pracy na nogach, koordynacji, mobilności i wytrzymałości w zakresie pracy stójkowej. Zajęcia K1 odpowiednie są dla wszystkich poziomów zaawansowania.

poziom: łatwy

czas trwania: 60 minut

Te zajęcia pozwolą Ci na poznanie podstawowych zagadnień z zakresu parteru i zapasów. Techniki zapaśnicze i parterowe bez kimona, są świetną bazą do rozpoczęcia swojej przygody z mieszanymi sztukami walki. Jeśli zamierzasz trenować lub już trenujesz MMA, ta grupa jest dla Ciebie.

poziom: średni

czas trwania: 60 minut

Chcesz biegać szybciej, skakać wyżej, być silniejszy, zyskać masę mięśniową lub zgubić zbędne kilogramy? A może posiadasz dzieci i sama zabawa czy zajmowanie się nimi sprawia Ci trudność lub powoduje ciągłe odnawianie się tych samych urazów? Niezależnie od tego jaki jest twój cel końcowy najważniejsze to zacząć od budowania solidnych fundamentów. Im szersza podstawa tym wyższą piramidę możesz zbudować. Na tych zajęciach nabędziesz świadomości własnego ciała oraz zbudujesz solidną strukturę, która pozwoli Ci bezpiecznie realizować się w zadaniach życia codziennego i sportowego.
 
poziom: średni
 
czas trwania: 60 minut
 

Przygotowanie fizyczne

Kontakt

Nie znalazłeś zajęć odpowiednich dla siebie? Wolałbyś trenować w innych godzinach? Może treningi z grupą są dla Ciebie zbyt stresujące?

Jeśli tak, to pamiętaj, że masz możliwość zajęć indywidualnych. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Brazylijskie Jiu Jitsu zaawansowani